Masz pytanie? Zadzwoń: 12 633-36-07, 605 24-24-10

O Nas

Szanowni Państwo,

Zakładając w 1990 roku swoją pierwszą praktykę zawodową nie spodziewałam się, że w ciągu tych lat urośnie ona do dzisiejszych rozmiarów. Obecnie wraz ze mną nad uśmiechem naszych pacjentów czuwają wykształceni lekarze stomatolodzy i ortodonci. Naszą misją jest opieka nad pacjentem oraz uzyskanie jak najlepszych efektów leczenia.

Aby dostosować się dynamicznych zmian i nowości panujących na rynku ortodontycznym nasi lekarze biorą udział w licznych kongresach, kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm dlatego znane nam są wszelkiego typu nowe metody leczenia co pozwala jeszcze lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Z tego względu, w związku z licznymi prośbami naszych pacjentów, od 2010 roku poszerzyliśmy zakres naszej działalności o leczenie stomatologiczne zarówno dzieci jak i dorosłych oraz stomatologię estetyczną.

Dbając o jakość świadczonych usług nasze gabinety oraz pracownia rentgenowska wyposażone są w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Stosowane przez nas standardy od 2012 roku potwierdzone są certyfikatem ISO 9001:2009
Miła atmosfera i profesjonalizm sprawiają, że dla pacjenta każdy zabieg to tylko kolejny krok do pięknego i zdrowego uśmiechu.
Ortodoncja to nasza pasja.

Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe, które chcą za pomocą leczenia ortodontycznego i stomatologicznego poprawić swój wygląd i samopoczucie.